Pult centrální (centralizované) ochrany-napojení na PCO Karlovy Vary

Bezpečnostní agentury poskytují v rámci bezpečnostní služby i dálkovou elektronickou ostrahu tzv. elektronická ostraha, která svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. PCO (pult centrální ochrany) je součástí plně a profesionálně vybaveného dohledového centra, kde dochází k odbavení jednotlivých poplachových informací včetně dálkové verifikace prostřednictvím bezpečnostní kamery. Při přijetí poplachu provede operátor vizuální kontrolu přenášeného obrazu a podle potřeby vyšle na místo členy zásahové skupiny. Napojení na PCO a s tím spojené zabezpečení objektů může být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytováno kdekoliv v České republice.

Zabezpečení objektů – zabezpečovací elektronické systémy

Bezpečnostní agentury v rámci bezpečnostní služby disponují s projektanty a instalačně-servisními techniky zabezpečovacích systémů a v kombinaci s vlastním potenciálem řídícího a výkonného managementu služeb napojení na PCO jsou profesionály ve výstavbě a integraci následujících systémů.

Malé technologické systémy (EZS/EPS)

  • zabezpečení domu a objektu bezpečnostní agentura zajistí modulárními bezpečnostními systémy, což umožňuje navrhnout pro zákazníka optimální technické řešení. Moderní prostorové snímače rozliší např. kočku, nebo psa, takže zabezpečení domu může být nainstalováno i když máte domácího mazlíčka.

Středně velké zakázky (CCTV, Access atp.)

  • kamerové systémy (CCTV-Closed Circuit Television, uzavřený televizní systém) slouží ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a dále k archivaci natočených záběrů. Bezpečnostní služba zajištěná touto formou se skládá z kamer, hardwarového vybavení a software. Může být doplněna i o mikrofony a reproduktory a o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

Rozsáhlé projekty (městské kamerové systémy atp.)

  • bezpečnostní agentura kromě městských kamerových systémů je schopna realizovat i kompletní technologické služby pro bankovní sektor apod.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel./fax: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. Karlovy Vary

Společnost D.I.SEVEN, a.s. byla založena v roce 1995. Díky dlouholetým zkušenostem v bezpečnostních službách jako je např. fyzická ostraha a ochrana osob, zabezpečení akcí, zabezpečení domů a objektu se D.I.SEVEN, a.s. řadí na přední místa bezpečnostních agentur. Zároveň je jednou z předních společností schopných bezpečnostně i pořadatelsky zajistit kulturní a pořadatelské údálosti všeho druhu.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - SIPADAN a.s. Karlovy Vary

Společnost SIPADAN, a.s. se bezpečností a úklidem zabývá od roku 2002 a nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Mimo těchto služeb Vám tato bezpečnostní a úklidová agentura zajistí i náhradní plnění.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary 

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd., a to v rámci nabídky komplexních služeb Facility managementu. Mimo jiné je tato společnost schopna vyřešit otázku náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí svým klientům bezpečnostní a pořadatelské služby od roku 2004. Spolu s těmito službami Vám zajistí i náhradní plnění. Tato profesionální agentura dbá jak na vysokou kvalitu nabízených služeb, tak i na vstřícný přístup ke svým klientům.