Bezpečnostní služby: Ochrana osob a majetku-fyzická ostraha Karlovy Vary

Bezpečnostní agentury se zaměřují na činnosti bezpečnostní služby typu ostraha majetku, ostraha objektů, ostraha osob, pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Každá bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby týkající se průmyslových i soukromých objektů, hospodářských, obchodních, výrobních či jiných organizací a institucí. Bezpečnostní služba je vykonávaná kvalifikovanými pracovníky ve firemních stejnokrojích. Dle potřeby bezpečnostní služby bezpečnostní agentury disponují pracovníky se specializací, jako jsou např. jazykové znalosti, držení zbrojního průkazu, nebo fyzická ostraha v doprovodu psa.

Ochrana osob a majetku

Bezpečnostní služba tohoto typu zajišťuje vnější i vnitřní fyzickou ostrahu prováděnou dle smluvních podmínek dojednaných s klientem. Základem této činnosti je ostraha majetku a ostraha osob, spolu s jejich zdravím. Bezpečnostní agentura chrání předmětné prostory před negativními vlivy ohrožující bezproblémový chod střeženého objektu a zabývá se předcházením rizikových situací. Fyzická ostraha zajišťuje monitoring pohybu vozidel a osob po objektu, a jeho bezprostředním okolí. Pracovníci bezpečnostní služby provádí pochůzkovou činnost, která je zaznamenávaná čipovým systémem a tudíž i pod neustálým dohledem.

Osobní ochrana

Osobní ochrana má jediný cíl. A to ochránit bezpečnost a zdraví klienta za pomoci doprovodu (i ozbrojeného) s maximální diskrétností a s jistotou vysoké úrovně. Ochranný tým je složen jedním, nebo více prověřenými a fyzicky zdatnými pracovníky.

Recepční služba

Ostraha objektů zahrnuje i recepční služby poskytující mimo jiné služby typu

  • informační servis
  • obsluhu telefonní ústředny
  • klíčové hospodářství
  • třídění a doručení pošty
  • dohled nad režimem vstupu nájemníků a dalších osob do objektu

Pořadatelské služby a zabezpečení akcí

Bezpečnostní agentury poskytují zabezpečení akcí a pořadatelské služby na různých kulturních a sportovních akcích, jako jsou např. fotbalová a hokejová utkání, koncerty, výstavy, festivaly atd. Pracovníci pořadatelské služby při této službě kontrolují oprávněnost osob ke vstupu na akci, vjezd a výjezd vozidel, poskytují informační služby, vyhodnocují krizové situace a podílejí se na zabezpečení veřejného pořádku s prioritou zachování bezpečnosti a zdraví všech zúčastněných osob.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN se také podílí na pořádání prestižní společenské události, jakou je bezesporu MFF Karlovy Vary. Do tohoto lázeňského města každoročně zavítají filmové TOP celebrity, jako hereci Harvey Keitel,John Malkovich, Antonio Banderas, Melanie Griffith a s nimi stovky akreditovaných novinářů. Karlovarský festival se těší celosvětové pozornosti a organizace takové akce není jednoduchou záležitostí. Organizátoři proto pečlivě vybírají všechny dodavatele a zvláštní důraz je pochopitelně kladen na výběr bezpečnostní agentury. Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN se již tradičně ujímá tohoto nelehkého úkolu, díky svým bohatým zkušenostem se zabezpečováním akcí tohoto typu. Bezpečnostní služby D.I.SEVEN na takovýchto akcích provádějí nejenom ochranu osob a jejich majetku, majetku pořadatelů, ale také služby pořadatelské a organizační povahy. Cílem bezpečnostní agentury je stoprocentní spokojenost zadavatelů o čemž svědčí kladné reference nejenom organizátorů MFF, ale i ostatních organizátorů podobných akcí se kterými bezpečnostní agentura D.I.SEVEN spolupracuje.


Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Karlovy Vary

Bezpečnostní a úklidová agentura D. I. SEVEN, a.s. se pohybuje na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami od roku 1995. Své služby poskytuje nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní a úklidová služba vykonávaná společností D. I. SEVEN, a.s. nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, kvalifikované a proškolené pracovníky a garantuje kvalitu služeb několika certifikáty a potvrzením NBÚ.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd., a to v rámci nabídky komplexních služeb Facility managementu. Mimo jiné je tato společnost schopna vyřešit otázku náhradního plnění.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Karlovy Vary

Společnost SIPADAN a.s. Vám kromě náhradního plnění zajistí služby typu ostraha majetku, připojení na pult centrální ochrany, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s vysokým nasazením a profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Karlovy Vary

Bezpečnostní a úklidová agentura D.I. SEVEN SERVICE, s.r.o. nabízí své služby od roku 2004. Mezi hlavní poskytované služby, které tato společnost nabízí, patří ochrana osob, majetku a úklidové práce. Odběrem služeb od D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. si splníte svou povinnost zaměstnávat osoby se ZTP. Takzvané náhradní plnění.