Komplexní Facility management-správa nemovitostí a údržba budov Karlovy Vary

Facility management se zabývá službami, mezi něž patří např. správa nemovitostí, správa budov, údržba budov, údržba nemovitostí, fyzická ostraha těchto objektů, jejich monitoring a dálkové připojení na PCO, úklidové služby atd.

Facility využije každý rozumný vlastník nemovitosti

Služba Facility management není jen pro majitele velkých firem nebo objektů. Může jí využít každý majitel nebo provozovatel jakéhokoliv domu či firmy a pro mnohé se stala nepostradatelnou již při výstavbě nebo při rekonstrukci objektu. Díky poskytovanému servisu pro správu nemovitostí a údržbu budov se facility management stal nezbytnou službou pro všechny vlastníky budov ve městě Karlovy Vary.

Výhodou pro Vás je, že prostřednictvím nabízeného Facility managementu spolupracujete pouze s jedním partnerem, který Vám zajišťuje komplexní služby v oblasti správa budov a údržba nemovitostí, které jsou prováděny dle požadavků a potřeb klienta s velkým nasazením a co nejvyšší kvalitou. Cílem Facility managementu je sladit pracovní prostředí v objektu s potřebami jejich uživatelů a s pracovními procesy, které na jednotlivých objektech probíhají.

Property management – správa budov Karlovy Vary

Property management je realizován v návaznosti na poskytované služby v oblasti Facility managementu. Postará se o zajištění všech administrativních, ekonomických a obchodních procesů, které souvisejí s vlastnictvím vaší nemovitosti.

Energy management - správa budov Karlovy Vary

Komplexní Energy management představuje spojení snížení nákladů na energie, dodržení podmínek platné legislativy a důrazu na šetrnost k životnímu prostředí. Energy management zahrnuje činnost energetika a služby spojené s řízením spotřeby médií. Energy management představuje komplexní proces, zahrnující prvotní sběr dat a informací o spotřebě energií, jejich důkladnou analýzu, návrh úsporných opatření a kontrolu jejich fungování v praxi.


Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D.I.SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO aj. v rámci nabídky komplexních služeb facility managementu a property managementu pro celkovou údržbu budov a správu nemovitostí. Mimo jiné je tato společnost schopna vyřešit otázku náhradního plnění.