Úklidové firmy – úklidové služby a úklidové práce Karlovy Vary

Úklidové firmy zabezpečují úklidové služby typu pravidelného úklidu, jako je např. úklid kanceláří, průmyslových objektů, výrobních provozů, skladových hal, venkovní úklid, ale i údržba a úklid zeleně. Dále pak úklidová služba poskytuje jednorázový (generální) úklidový servis po malování, rekonstrukcích a před kolaudací. Tato úklidová služba je prováděna v podobě mytí oken a žaluzií, očistě fasád, mytí nepřístupných míst za pomoci horolezecké techniky, čištění koberců, ošetření různých typů podlah a dalšími formami úklidové práce.

Úklidová agentura a úklid kanceláří Karlovy Vary

Každá úklidová agentura poskytuje základní úklidové práce kanceláří jako je např. stírání prachu, luxování, vytírání, očista toalet, údržba firemní kuchyňky či vynášení a třídění odpadků. Mezi odbornější úklidové práce patří chemické ošetření podlah, čištění koberců, mytí oken a další úklidové služby dle přání klienta. Úklidové služby úklidová firma provádí s profesionalitou a precizností s vědomím, že pouze čisté a udržované kanceláře jsou dobrou vizitkou každé společnosti.

Hygienický a dezinfekční program Karlovy Vary

Úklidové agentury dbají na využívání kvalitních a ekologicky nezávadných prostředků, které jsou i přes svou vysokou účinnost lehce odbouratelné a nezatěžují životní prostředí. Jsou v úzkém kontaktu s firmami zajišťujícími hygienický servis. Samozřejmostí je i třídění odpadu dle platných norem.


Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje služby typu zabezpečení domu, ostraha objektů, napojení na PCO atd., a to v rámci nabídky komplexních služeb Facility managementu. Mimo jiné je tato společnost schopna vyřešit otázku náhradního plnění.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Karlovy Vary

Bezpečnostní a úklidová agentura D. I. SEVEN, a.s. se pohybuje na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami od roku 1995. Své služby poskytuje nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní a úklidová služba vykonávaná společností D. I. SEVEN, a.s. nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, kvalifikované a proškolené pracovníky a garantuje kvalitu služeb několika certifikáty a potvrzením NBÚ.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary 

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Karlovy Vary

Společnost SIPADAN, a.s. se bezpečností a úklidem zabývá od roku 2002 a nabízí komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Mimo těchto služeb Vám tato bezpečnostní a úklidová agentura zajistí i náhradní plnění.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov 

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Karlovy Vary

Úklidové služby společnosti D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid kdekoliv v Praze, ale i po celé ČR. Tato úklidová agentura mimo jiné nabízí i náhradní plnění.