Náhradní plnění 2016

Kvalifikované bezpečnostní a úklidové agentury nabízí firmám užitečné služby pro náhradní plnění 2014 v kraji města Karlovy Vary. V rámci zákonného limitu je však objem služeb pro náhradní plnění 2014 omezen, proto neváhejte a služby si objednejte včas, v klidu a bez stresu.  

Pravidla z roku 2012 stále platí

Změna zákona o zaměstnanosti, účinná od ledna 2012, přinesla výrazné změny, z níž jedna se dotkla samotného náhradního plnění. Systém náhradního plnění byl pro poskytovatele limitován a toto stanovisko platí i pro náhradní plnění 2016 v kraji Karlovy Vary. Pokud tedy zaměstnavatel s více jak 25 zaměstnanci neodebere služby či výrobky od oprávněných společností, musí odvést peníze do státního rozpočtu, nebo přímo zaměstnat OZP, kde povinný podíl pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením činí 4 % z celkového počtu zaměstnanců. Je také možné poskytovatelům zadat zakázky různého typu, které pak budou vykázány jako náhradní plnění 2016.    

Čisto i bezpečí do každé firmy

Veškeré služby určené pro náhradní plnění 2016 dosáhnou v každé firmě svého významu i daného účelu. Mohou to např. být:

  • úklidové služby (pravidelné, nárazové i specifické)
  • údržba zeleně a pevných přilehlých ploch
  • recepční nebo vrátné služby
  • fyzická ostraha
  • napojení na PCO (pult centrální ochrany)
  • správa a údržba nemovitostí
  • pořadatelské služby a zabezpečení akcí
  • požární ochrana, atd.

Úspora na správném místě

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením není v naší republice na dobré úrovni. Náhradní plnění 2016 může tuto úroveň zvýšit a ještě přispět OZP k jejich lepší životní úrovni. Zároveň splníte svůj povinný podíl, ušetříte na odvodu státu a ještě získáte služby, které tak jako tak pro svou organizaci potřebujete a mnohdy za ně i draze platíte. Takto máte vyřešeno hned několik povinností najednou a navíc s jedním jediným dodavatelem.


Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

tel.: (+420) 377 443 929
e-mail: karlovy.vary@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se ZPS. Nabízí komplexní služby úplného servisu a správy budov a nemovitostí. Zaměstnáváním osob se ZTP zajistí pro svého klienta náhradní plnění a tím mu pomůže vyřešit povinnost ZTP zaměstnávání. Zaměstnávání invalidního důchodce v 1., 2. a 3. stupni ZPS, zajištěním jeho profesního růstu a kladením velkého důrazu na profesionalitu, společnost D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. odvádí pro svého klienta služby té nejvyšší kvality.

Kontakt

Majakovského 29
360 05 Karlovy Vary

Tel.: + 420 274 774 199
email: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Karlovy Vary

Agentura SIPADAN a.s. má na trhu s bezpečnostními a úklidovými službami dlouholetou tradici a tím i velkou zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením. Zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání zdravotně postižených tato společnost zajišťuje již od roku 2002. Svým zaměstnancům nabízí kvalitní pracovní zázemí a řadu pracovních výhod, jako např. stravenky. Vám společnost SIPADAN a.s. zajistí nejen náhradní plnění 2014, ale i bezpečnostní a úklidové služby prováděné s velkou profesionalitou a kvalitou.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Karlovy Vary

Společnost D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. nabízí v Praze a i po celé ČR komplexní úklidové a bezpečnostní služby spojené s náhradním plněním. Zaměstnávání osob se ZTP a zaměstnávání invalidních důchodců D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. zajišťuje od roku 2004. Tato agentura dbá na vysokou kvalitu odvedených služeb a pro své zaměstnance nabízí nejen práce pro ZTP, ale i řadu odborných školení a přednášek. Díky tomu pomáhá osobám se ZTP uplatnit se jak v běžném, tak i společenském životě.